Kontakt
Krajowe Zrzeszenie LZS
01-220 Warszawa
ul. S. Krzyżanowskiego 46a
22 631-77-07 (fax)
22 631-99-20
22 631-99-19
e-mail: lzs@lzs.pl
www.lzs.pl

Marek Mazur — zastępca przewodniczącego Rady Głównej Krajowego Zrzeszenia LZS
e-mail: marek.mazur@lzs.pl

Michał Dziubak — Dyrektor Biura Krajowego Zrzeszenia LZS
e-mail: michal.dziubak@lzs.pl

SPORT
Iwona Kusińska-Kania — Główny Specjalista, e-mail: iwona.kania@lzs.pl
Beata Giera — Główny Specjalista, e-mail: beata.giera@lzs.pl
Tadeusz Pasennik — Główny Specjalista, e-mail: tadeusz.pasennik@lzs.pl

TURYSTYKA
Bogusław Brzozowski — Główny Specjalista, e-mail: boguslaw.brzozowski@lzs.pl

KSIĘGOWOŚĆ
Dorota Borzycka — Główny Księgowy Krajowego Zrzeszenia LZS, e-mail: dorota.borzycka@lzs.pl
Urszula Katarzyna Pykało — Specjalista, e-mail: kasia.pykalo@lzs.pl

MAGAZYN
Janusz Hrapek, e-mail: janusz.hrapek@lzs.pl

REDAKCJA „Wiadomości Sportowych”
Iwona Derlatka, e-mail: besso@poczta.fm

Aktualności strony internetowej, e-mail: iwona.derlatka@lzs.pl

Administrator strony: admin@lzs.pl